logo
Mutlu, huzurlu bir toplum ve güzel bir dünya için üretiyoruz.
İzmir Prekast ; Cam elyafla güçlendirilmiş betondan (GRC, GFRC, Fiber Beton) prekast döküm yöntemi ile cephe sistemleri, peyzaj ürünleri ve endüstriyel mobilyalar üreten, sektörün önde gelen firmalarındandır.
info@izmirprekast.com
Telefon +90 232 766 17 40
Pazartesi - Cuma 09:00-17:00
Urla,İzmir
Title Image

Hakkımızda

Size en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyor, bize olan güveninize teşekkür ediyoruz.

Hakkımızda

İzmir Prekast ; Cam elyafla güçlendirilmiş betondan (GRC, GFRC, Fiber Beton) prekast döküm yöntemi ile cephe sistemleri, peyzaj ürünleri ve endüstriyel mobilyalar üreten, sektörün önde gelen firmalarındandır.

40 yılı aşkın yapı sektörü tecrübemizle, projelerimiz birçok farklı bina tipine yayılmaktadır. Konut, ofis, iş yeri, sanayi, eğlence, eğitim ve sağlık sektörlerinde özel uzmanlığa ve geniş çaplı deneyime sahibiz. Çalışmamız, büyük ve karmaşık kentsel ölçekli projelerden küçük bireysel alanlara yayılmaktadır.

Tüm projelerde detaylara aynı özeni gösteririz. Müşterilerimizin bize olan güvenine saygımızı çok çalışarak, kaliteli, güvenilir ve sağlam ürünler sunarak gösteririz.

İnsan ruhuna ilham veren ve besleyen mimari tasarımları, sürdürülebilir, çevre dostu, yenilikçi ve teknolojik yapı malzemeleri ile hayata geçiriyoruz.

Muazzam doku, renk ve form çeşitliliği sunan ürünlerimizle yaratıcı mimari tasarımlar için rakipsiz özgürlük sağlıyoruz.

Doğaya saygılı, yaşamı koruyan, güzelleştiren, konfor ve huzur veren ürünlerle mimari tasarımın topluma hizmet etmesi için üretiyoruz.

Mimari tasarıma rakipsiz özgürlük.

Doğaya saygılı üretim.

Yangın ve depreme dayanıklı fiber beton (GRC) ile yüksek güvenlik.

“Mutlu ve huzurlu insan, mutlu ve huzurlu bir toplum demektir.”

Toplumumuza duyduğumuz saygı ve yaşama gösterdiğimiz özenle, doğaya saygılı, yaşamı koruyan ve güzelleştiren, konfor, huzur ve güven veren ürünlerimizle estetiğin yaşam alanlarımızla buluşmasını sağlıyoruz.

Farkına varılması ve yayılması gereken sosyal ve kültürel değerleri geliştiren ve güçlendiren, tüm ihtiyaçlara çözüm bulan yaşam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunuyoruz. Çünkü bugünün yaşam alanları gelecekteki sosyal ve kültürel zenginliğin mimarisidir. Mutlu ve huzurlu insan; mutlu, huzurlu bir toplum ve güzel bir dünya için üretiyoruz!

Estetik bir lüks değil gerekliliktir.

Her insan yaşam alanında huzuru ve güveni deneyimlemelidir.

Bugünün yaşam alanları, gelecekteki sosyal ve kültürel zenginliğin mimarisidir.

Estetik: Estetiğin yaşam alanları ile buluşması, düşünce yapımızı, ruh halimizi ve davranışlarımızı etkiler. Her insan, yaşam alanında huzuru, güveni ve güzelliği deneyimlemelidir. Estetik bir lüks değil, gerekliliktir.

Sürüdürülebilirlik: İnsan ancak doğa ile varlığını sürdürebilir. Bunun için doğadan alınanı, ona zarar vermeden geri veriyoruz. Çünkü, yalnız kendimizden ve yakınlarımızdan değil, doğadan, tüm insanlardan ve diğer canlılardan sorumlu olduğumuzu biliyoruz.

Güven: Tüm projelerde detaylara aynı özeni gösteririz. Müşterilerimizin bize olan güvenine saygımızı çok çalışarak, kaliteli, güvenilir ve sağlam ürünler sunarak gösteririz.

Estetik

Sürdürülebilirlik

Güven

YETENEKLERİMİZ

Günümüzde mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları ve kentsel  tasarımcılar sadece mühendislik ve teknolojiyi değil estetik değerleri, çevresel etkileri ve konforu da göz önünde bulundurarak tasarım yapıyorlar. İzmir Prekast, fiber betonun ve prekast üretim tekniğinin sağladığı esnek tasarım avantajı ile mimari tasarımcılara rakipsiz özgürlük sunuyor.

Tasarım, 3D Modelleme

Üretim

Montaj

Bütünsel Bakış 0
Detaylara Önem Verme 0
Proje Yönetimi 0
Kalite Odaklılık 0