top of page

NELER YAPIYORUZ?

Size en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyor, bize olan güveninize teşekkür ediyoruz.

İzmir Prekast ; Cam elyafla güçlendirilmiş betondan (GRC, GFRC, Fiber Beton) prekast döküm yöntemi ile cephe sistemleri, peyzaj ürünleri ve endüstriyel mobilyalar üreten, sektörün önde gelen firmalarındandır.

40 yılı aşkın yapı sektörü tecrübemizle, projelerimiz birçok farklı bina tipine yayılıyor. Konut, ofis, iş yeri, sanayi, eğlence, eğitim ve sağlık sektörlerinde özel uzmanlığa ve geniş çaplı deneyime sahibiz. Büyük ve karmaşık kentsel ölçekli projelerden küçük bireysel alanlara yayılan bir çalışma alanımız var.

Tüm projelerde detaylara aynı özeni gösteririz. Müşterilerimizin bize olan güvenine saygımızı çok çalışarak, kaliteli, güvenilir ve sağlam ürünler sunarak gösteririz.

İZMİR PREKAST (2).jpg
İZMİR PREKAST (5)_edited.jpg

İnsan ruhuna ilham veren ve besleyen mimari tasarımları, sürdürülebilir, çevre dostu, yenilikçi ve teknolojik yapı malzemeleri ile hayata geçiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Muazzam doku, renk ve form çeşitliliği sunan ürünlerimizle yaratıcı mimari tasarımlar için rakipsiz özgürlük sağlıyoruz.

Doğaya saygılı, yaşamı koruyan, güzelleştiren, konfor ve huzur veren ürünlerle mimari tasarımın topluma hizmet etmesi için üretiyoruz.

  • Mimari tasarıma rakipsiz özgürlük.

  • Doğaya saygılı üretim.

  • Yangın ve depreme dayanıklı fiber beton (GRC) ile yüksek güvenlik.

izmir prekast vizyon

VİZYONUMUZ

“Mutlu ve huzurlu insan, mutlu ve huzurlu bir toplum demektir.”

Toplumumuza duyduğumuz saygı ve yaşama gösterdiğimiz özenle, doğaya saygılı, yaşamı koruyan ve güzelleştiren, konfor, huzur ve güven veren ürünlerimizle estetiğin yaşam alanlarımızla buluşmasını sağlıyoruz.

Farkına varılması ve yayılması gereken sosyal ve kültürel değerleri geliştiren ve güçlendiren, tüm ihtiyaçlara çözüm bulan yaşam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunuyoruz. Çünkü bugünün yaşam alanları gelecekteki sosyal ve kültürel zenginliğin mimarisidir. Mutlu ve huzurlu insan; mutlu, huzurlu bir toplum ve güzel bir dünya için üretiyoruz!

  • Estetik bir lüks değil gerekliliktir.

  • Her insan yaşam alanında huzuru ve güveni deneyimlemelidir.

  • Bugünün yaşam alanları, gelecekteki sosyal ve kültürel zenginliğin mimarisidir.

DEĞERLERİMİZ

ESTETİK

Dalyan

Precast Concrete Flower Pot

Casa De Maris Spa & Resort Hotel

GÜVEN

Tüm projelerde detaylara aynı özeni gösteririz. Müşterilerimizin bize olan güvenine saygımızı çok çalışarak, kaliteli, güvenilir ve sağlam ürünler sunarak gösteririz.

bottom of page