top of page

Örnek Projeler

Üretmeyi seviyoruz!

Fiber betonla üretimi daha çok seviyoruz. Çünkü pek çok formda ürün elde edilebiliyoruz.
Daha fazla bilgi almak veya mimari tasarımlarınızı hayata geçirmek için bize ulaşın! 

prekast_cephe_bursa.png

BURSA TACMAHAL BALO VE TOPLANTI SARAYI

Cephe Kaplama

Konsept mimarisi ile Bursa’nın en gözde davet mekânı TacMahal Balo ve Toplantı Sarayı’nın tasarımı Co Mimarlık Ofisi tarafından, dış cephe panelleri imalatı ve montajı İzmir Prekast tarafından 2013 yılında yapıldı.

TEPE NAUTILUS AVM

Beton Saksılar

İstanbul’un önde gelen yerleşim alanlarından Kadıköy’de faaliyet gösteren, Anadolu Yakası öncelikli olmak üzere tüm İstanbul’un çekim merkezi olan Tepe Nautilus AVM’de bulunan Fiber Beton Saksılar İzmir Prekast tarafından üretildi.

prekast_saksı.jpg
prekast_bank-3.jpg

ELDOR

Beton Oturma Elemanları

İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde farklı mimari yapısı ile dikkat çeken Eldor Türkiye fabrikası, peyzaj alanlarında oturma elemanı olarak İzmir Prekast Fiber Beton Bankları tercih etti.

BÜTE APARTMANI

Kat Silmeleri

Karşıyaka sahilinde kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen, tüm dairelerin mal sahiplerine özel olarak tasarlandığı 16 dairelik Büte Apartmanı dış cephesinde kullanılan kat silmelerinin üretim ve montajı İzmir Prekast tarafından yapıldı.

izmir_prekast_gfrc_cephe.png
izmir_prekast_gfrc_cephe-4.jpg

MASSİF MOBİLYA

Cephe Kaplama

Özgün koleksiyonları ve kaliteli mobilyaları ile Bursa’nın yenilikçi firmalarından Massif Mobilya cephesini İzmir Prekast Cephe Panelleri ile yeniledi.

ATAKÖY MEGA YAT LİMANI

Peyzaj Elemanları

Türkiye’nin en büyük yat limanları arasında yer alan Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda bulunan, fiber beton saksılar, fiber beton ireko ağaç kaplamalı oturma elemanları ve fiber beton çöp kovaları İzmir Prekast tarafından üretildi.

izmir-prekast-fiber-beton-ireko-kaplama-oturma-elemanı-1.jpg
teos_fiber_beton_bank-5.jpg

TEOS MARİNA

Peyzaj Elemanları

Sığacık’ta çevreye duyarlı bir marinacılık anlayış içerisinde Türk ve Dünya yatçılarına “5 Altın Çıpa” kalitesinde hizmetler sunan Teos Marina, açık alanlarda İzmir Prekast tarafından üretilen oturma gruplarını ve fiber beton topları tercih etti. Doğaya saygılı ürünlerimizle, bölgenin tarihi ve doğal yapısını bozmadan inşa edilen bu projede yer almaktan gurur duyduk.

NEF KAĞITHANE 03

Peyzaj Elemanları

Şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin tüm beklenti ve talebini karşılamak için Kağıthane’de hayata geçen Nef Kağıthane 03 projesinde kullanılan saksı, süs havuzu ve oturma grupları İzmir Prekast tarafından üretildi.

izmir_prekast_fiber_beton_oturma_grubu.jpg
izmir_prekast_kent_mobilyaları-1.jpg

İZMİR OPTİMUM AVM

Oturma Elemanları

Ege Bölgesinin en büyük AVM’si Optimum İzmir bahçesinde bulunan fiber beton oturma elemanları İzmir Prekast tarafından üretildi.

BORUSAN MAKİNA

Beton Saksılar

Dayanıklılık, fiber betonun en önemli avantajlarından biridir. Açık havada kullanılan ürünler sert çevre koşullarına maruz kalabilirler. Geçtiğimiz on yılda katkı maddelerindeki teknik gelişmeler sayesinde fiber beton, açık havada kullanılacak ürünler için uzun vadeli bir çözüm sunuyor. Borusan Makina İzmir Bölge Müdürlüğü de İzmir Prekast tarafından üretilen fiber beton saksıları tercih etti.

gfrc_saksı-5.jpg
prekast_gfrc_cephe-1.jpg

GENÇ YAŞAM SİTESİ

Balkon Korkulukları

Fiber Beton sürdürülebilirlik, dayanıklılık ve ömür boyu maliyet avantajlarının yanı sıra göz alıcı bina tasarımlarınızı hayata geçirmenize olanak sağlıyor. Manisa Genç Yaşam Sitesi şık mimari tasarımındaki balkon korkuluklarında İzmir Prekast’ı tercih etti.

ÖZDEMİROĞLU BAKLAVA

Cephe Kaplama

İzmir Prekast Cephe Kaplama Panelleri, özgün yapılar tasarlamak ve kalıcı mimari eserler yaratmak için en uygun çözümü sunar. Özdemiroğlu Baklava Özlüce Şubesi cephe kaplamasında hem estetik, hem de mekanik dayanım açısından benzerlerinden çok üstün panellerimizi tercih etti.

prekast_gfrc_cephe-9.jpg
prekast_gfrc_mobilya.jpg

SARNIÇ PARK EVLERİ

Peyzaj Elemanları

Bahçe mobilyalarımız ve peyzaj elemanlarımız yaşam alanlarına estetik ve konfor katıyor. Sarnıç Park Evleri’nin bahçesinde İzmir Prekast tarafından üretilen şezlong, oturma grubu ve saksılar kullanıldı.

bottom of page