top of page

OTURMA ELEMANLARI

Hava koşullarından etkilenmeyen fiber beton oturma elemanları hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilir. İzmir Prekast tarafından üretilen fiber beton kent mobilyaları ve bahçe mobilyaları size tasarımda rakipsiz özgürlük sunar.

beton-bank-2.jpg

Beton bank ve koltuklar

Beton mobilya üreticisi ilk ve son tercihiniz olmak için çabalıyoruz. Size uygun fiyatta, kaliteli beton bank ve beton koltuk temin etmek için sürekli çalışıyoruz. Düşük yaşam boyu maliyet güvencemizi taşıyan geniş ürün yelpazemiz sayesinde aklınızdaki projeyi vakit kaybetmeden hayata geçirebilirsiniz.

Alaçatı

Beton banklarımızla, doğayı koruyarak şehirleşmeyi destekliyoruz. Mimari tasarımcılara rakipsiz özgürlük ve yüksek performans sunuyoruz.

Çakıltaşı

Doğadan ilham aldık. Rahat ve modern bir oturma alanını doğa ile ilişkilendirmek isteyenler için çakıltaşı formunda beton oturma elemanları yaptık.

Sarnıç

Fiber takviyeli betondan yapılmış ve çelik çerçevelerle güçlendirilmiş moden banklarla projenizde fark yaratın.

Gaziemir

Ege Bölgesinin en büyük AVM’si Optimum İzmir bahçesinde bulunan fiber beton oturma elemanları İzmir Prekast tarafından üretildi.

Nef

Şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin tüm beklenti ve talebini karşılamak için Kağıthane’de hayata geçen Nef Kağıthane 03 projesinde kullanılan saksı, süs havuzu ve oturma grupları İzmir Prekast tarafından üretildi.

Teos

Doğaya saygılı ürünlerimizle, çevreye duyarlı projelerinize katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.

Sasalı

Mağazamızda bulacağınız beton koltuklar, farklı boyut seçenekleriyle sunulmaktadır. İzmir Prekast ile çalışmayı tercih ederek erişim sağlayacağınız sınırsız sayıda seçenekle projenize eşsiz bir dokunuş katın. Henüz ürün seçimi yapamadıysanız, size önereceği çok şey var. Hemen bizimle iletişime geçin!

Bodrum

İşe doğru orurma elemanları ile devam etmek projenizde büyük bir fark yaratabilir. Sizin için en doğru olanı ararken, sadece geniş seçeneklerimizden değil, sunduğumuz tavsiyelerden de faydalanabilirsiniz. Bize ulaşın, projeniz ve bütçeniz için en doğru oturma elemanları hangisi birlikte karar verelim. Her aşamada size destek olmak için buradayız.

Marmaris

Bahçenizdeki oturma elemanları için değişim zamanı geldi mi? Projenizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz çok sayıda seçenek sizi bekliyor. Farklı model, ölçü ve renk seçenekleriyle beton banklarımız yüksek kalite ve sağlamlığa sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanım garantisi ile de sizi memnun edeceğimizi düşünüyoruz.

Urla

Mağazamızda bulacağınız beton oturma elemanları, farklı ölçü ve renk seçenekleriyle sunulmaktadır. İzmir Prekast ile çalışmayı tercih ederek erişim sağlayacağınız sınırsız sayıda seçenekle projenize eşsiz bir dokunuş katın. Beton koltuklar konusunda uzman çalışanlarımızın size önereceği çok şey var. Hemen bizimle iletişime geçin!

bottom of page